André Rieu ohlásil velkolepé turné po celém světě a podesáté zavítá do pražské O2 areny

André Rieu se v roce 2025 vrací do České republiky! Král valčíku se vrátí do pražské O2 areny 31. května 2025 se svým 60členným orchestrem Johanna Strausse a mnoha mezinárodními sólisty, aby oslnil publikum velkolepým a nezapomenutelným koncertním programem oslavujícím 200 let Johanna Strausse.

Vstupenky k dispozici od 10. června 2024 od 10:00 v oficiální prodejní síti Ticketportal.

S více než 40 miliony prodaných alb, více než 500 platinovými oceněními, téměř 10 miliony sledujících na Facebooku, miliardami zhlédnutí na YouTube a více než půl milionem diváků ročně po celém světě je charismatický nizozemský houslista bezpochyby jedním z nejúspěšnějších koncertních umělců na světě.

„Vystoupení v Praze je pro mě vždy mimořádným zážitkem. Miluji energii a nadšení tamních fanoušků a na nadcházející turné se opravdu těším. Bude nezapomenutelné“, těší se André Rieu.

V roce 2025 se diváci mohou opět těšit na pestrý a veselý program. Repertoár sahá od nejkrásnějších a nejpopulárnějších písní z oper, muzikálů, operet i filmové hudby až po nejromantičtější balady a samozřejmě nejkrásnější a nejslavnější valčíky.

Nepřekonatelné koncerty Andrého Rieu jsou známé nejen díky podmanivé hudbě, ale také díky jeho vtipnému showmanství, propracovaným kostýmům, bohatým jevištním dekoracím a nádherným světelným efektům, které okouzlují lidi všech věkových kategorií a vzdělání. Každý koncert je bezkonkurenční podívanou, kterou prostě musíte zažít, abyste pochopili naprostou fascinující sílu jeho hudby.

Kromě vystoupení v České republice ho v roce 2025 čeká nabitý program turné po celé Evropě.

Jeho nejnovější nahrávka „Love is all Around“, LIVE záznam jeho velkolepých koncertů pod širým nebem z roku 2023 v historickém Vrijthofu v Maastrichtu, byla představena 14. dubna. K vrcholům tohoto DVD patří emotivní vystoupení výjimečné, tehdy patnáctileté Emmy Kok, která s francouzskou písní „Voilà“ z ESC dojala publikum k slzám a okamžitě se stala virálním hitem na internetu.

Zažijte kouzlo André Rieu na slavnostním a nezapomenutelném večeru a přijďte se přesvědčit, proč je André Rieu jedním z nejoblíbenějších koncertních umělců na světě!

www.andrerieu.com

Top