AVATAR: THE LAST AIRBENDER IN CONCERT

Světové turné 2024/2025 začíná v září v USA a míří do 100 měst po celém světě, do pražského O2 universa dorazí 6. března 2025.

Vychutnejte si soundtrack z populárního animovaného seriálu v podání živého orchestru, zatímco Aangova epická cesta ožije na plátnech projekcí.

Připravte se na nevídanou hudební pouť Avatar: The Last Airbender In Concert, kterou přináší Nickelodeon, GEA Live a Senbla. Nechte se unést více než dvouhodinovou show, na které zazní kultovní hudební partitura v podání živého orchestru v dokonalém souladu s nejzajímavějšími momenty a oblíbenými scénami ze seriálu Avatar: The Last Airbender. Diváci se ponoří do světa Avataru a prožijí nejpamátnější okamžiky seriálu s hrdiny Aangem, Katarou, Toph, Sokkou, Zukem a dalšími.

Turné začíná v září 2024 v USA a zamíří do Los Angeles, Seattlu, Dallasu, Atlanty, Washingtonu D.C., Bostonu a mnoha dalších měst. Poté pokračuje v roce 2025 v evropských městech ve Spojeném království, Německu, Francii, Nizozemsku a Česku. Turné zavítá i do několika měst po celé Austrálii.

Jeremy Zuckerman, skladatel, hudebník, tvůrčí génius a držitel ceny Emmy, který stojí za původní hudbou k animovanému seriálu Avatar: The Last Airbender, se spojil s tvůrci seriálu Michaelem Dantem DiMartinou a Bryanem Konietzkem a původním editorem seriálu Jeffem Adamsem, aby společně rozšířili skladby do koncertní podoby. „Je to neuvěřitelně uspokojující a dojemné vidět emotivní reakce publika a být součástí této atmosféry je jedinečný a krásný zážitek“, řekl Zuckerman.

Pro více informací sledujte www.avatarinconcert.com a #avatarinconcert, @avatarthelastairbender na Facebooku a Instagramu a @teamavatar na YouTube.

Vstupenky v prodeji od 31.5.2024 od 16:00 v oficiální síti Ticketportal. Od 30.5.2024 16:00 předprodej Nickelodeon tamtéž.

Top