KALEO - PAYBACK TOUR

30.11.2024 - Praha, O2 universum

Islandská kapela Kaleo, v čele s charismatickým JJ Julius Sonem, se vrací do Prahy v rámci Payback tour, na kterém představí novou tvorbu, ale i zaručené hity z předchozích let.

CENA VSTUPENKY OD 1290,- Kč
VSTUPENKY V PRODEJI V SÍTI TICKETPORTAL OD 7.6.2024 V 10:00

Skupina KALEO oznámila evropskou část svého turné "Payback Tour", v rámci kterého vystoupí na různých místech kontinentu, včetně ikonické londýnské OVO Areny ve Wembley. Na všech koncertech nadcházejícího turné vystoupí jako support Júníus Meyvant.

JJ Julius Son z kapely KALEO se o skladbě "Rock N Roller" podělil: "Napsal jsem ji v počátcích kapely KALEO. Hned jsme ji začali hrát a od té doby ji hrajeme v našem setu, obvykle jako poslední píseň na našich koncertech. Když jsme šli do studia pro naše nadcházející album, všichni jsme se rozhodli, že je čas nahrát pořádnou verzi skladby a konečně ji vypustit do světa."

"Rock N Roller" následuje po nedávném singlu kapely "Lonely Cowboy", který doprovázel ohromující videozáznam z vystoupení v historickém římském Koloseu. Samostatná skladba zejména znamenala první novou původní hudbu skupiny po třech letech. "Lonely Cowboy" se opírá o jemně drnkanou akustickou kytaru a řídkou orchestraci, zatímco vůdčí silou zůstává chraplavý, ale vřelý vokál. "Hádám, že je čas rozloučit se s jezdcem noci", zpívá zpěvák, kytarista, klavírista, skladatel a producent JJ Julius Son a maluje živý obraz podtržený hrdou a záměrnou poctou Enniu Morriconemu.

Top